AYNUR DALGA

Altın Müdür

Merhabalar;

 

Ben Aynur Dalga, aslen Bitlisliyim ve 1 çocuk annesiyim. Eşimin işi nedeniyle Malatya'ya taşınmak zorunda kaldık. Bu olay benim için hayatımda bir dönüm noktası oldu. Malatya’da kimseyi tanımıyordum ama hem evime destek hem de1 kızım var ve onun geleceği için eşime destek olmam gerektiğini düşünüyorum. 

Sonra o büyük gün! Ne yapabilirim diye internette bakınırken bir reklamla karşılaştım ve o an bende yapabilirim diye hemen üye oldum ve Farmasi ailesine girmiş bulundum.

Normalde insanlar beni tuttuğunu koparan biri olarak bilirler. Elbette ki bende herkes gibi zor zamanlar geçirdim. Her ne kadar tuttuğumu koparan biri olarak görünsem de zor gelen ve altından kalkamayacağımı düşündüğüm şeyler olmuştu. Ama en önemlisi her zorlukla beraber bir kolaylığında olduğu düşüncesini idrak edebilmekti.

 

Farmasi hayatımda bir dönüm noktası oldu. Başta tereddüt ettim. Ürünleri kendim kullanmalıyım, memnun kalırsam satışını da yaparım diye düşündüm. Memnun kalmayacağım bir ürünü satmak kul hakkına gitmekti ve ben bu vebali alamazdım. Ürünleri kullanmaya ve kullandıkça memnun kalmaya başladım. Ondan sonra telefon rehberine girip herkese ürünleri anlatmaya başladım. Birçok kişi benim motivasyonumu düşürecek şeyler söyledi. Yapamayacağımı, bu işlerin bana göre olmadığını ve zor olduğunu söylediler. Tabi ben bir kere başlamıştım, insanların beni düşüncemden vazgeçirmelerine müsaade edemezdim. Kolayı zaten herkes yapar, ben zor olanı başarmalıyım dedim ve başardım.

 

Şimdi Farmasi de Altın müdürüm. Alt ekibimde müdürlerim, liderlerim ve müdür adaylarım var. Ben inandım başardım sıra sizde! Öncelikle kendinize inanıp bir adım atıp hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayaller uzak değil diyorum saygılarımı sunuyorum...

CANAN ÜNAL

Müdür

Ekibinizi tanıtın! Görüntüler, bağlantılar ve metin ekleyin veya koleksiyonunuzdan verilere bağlayın.